צלי רשף
מנכ"ל
מנכ"ל החברה מאז שנת 2004  וחבר במועצת המנהלים שלה מאז שנות השמונים. צלי רשף הוא בעל תואר ראשון במשפטים ובכלכלה מהאוניברסיטה העברית, ובעל תואר שני במשפטים מאוניברסיטת הרווארד, ארה"ב. צלי רשף הוא עורך דין מאז שנת 1979 והינו שותף במשרד רשף את שיף. הוא התמחה במשרד עורכי הדין הניו יורקי Chadbourne & Parke , והוא חבר בלשכת עורכי הדין בישראל ובניו יורק. צלי רשף הינו יו"ר מועצת המנהלים של כתר הוצאה לאור, וכן הינו חבר במועצת המנהלים של חברת טלסיס. צלי רשף הינו ממייסדי תנועת השלום הישראלית, שלום עכשיו. הוא כיהן בכנסת החמש עשרה כחבר כנסת מטעם מפלגת העבודה.
קרא עוד
אבי לארי
סמנכ"ל כספים
עובד בקבוצה החל משנת 1987 בתפקידים שונים, כאשר בשנים האחרונות הוא משמש כסמנכ"ל הכספים של הקבוצה. למד כלכלה וסטטיסטיקה באוניברסיטה העברית, יועץ מס ובעל רשיון לניהול תיקי השקעות.
קרא עוד
יניב אביב
חשב
גויס לשורות הקבוצה בשנת 2011, לאור היכרותו המעמיקה עם חברות נדל"ן במסגרת תפקידו הקודם כמנהל ביקורת בחברת רואי החשבון, פאהן קנה ושות' (חלק מ-Grant Thornton העולמית) אחראי על הדיווח החשבונאי, ושותף בניהול נכסי הקבוצה בחו"ל וכן בפיתוח העסקי. רואה חשבון בהשכלתו, בעל תואר ראשון בחשבונאות וכלכלה וכן תואר שני במנהל עסקים עם התמחות במימון מהאוניברסיטה העברית בירושלים.
קרא עוד
אליוט שיף
מנהל נכסי ארלדן בצפון אמריקה
אליוט מנהל ומפקח על השקעות ארלדן בנדל"ן בצפון אמריקה. בנוסף לניהול תיק ההשקעות הקיים, אליוט מחפש באופן פעיל שותפים מנוסים על מנת להרחיב את ליבת הנכסים של החברה בארה"ב וקנדה. אליוט הינו מתווך מקרקעין מוסמך בטורונטו, קנדה. יש לו תואר שני מבית הספר לעיתונאות באוניברסיטת קולומביה, בניו יורק, ותואר ראשון בהצטיינות מאוניברסיטת יורק בטורונטו.
קרא עוד
מירה פנחס
מנהלת חשבונות ראשית
הצטרפה לקבוצת ארלדן בשנת 2009, לאחר 24 שנים שבהם שימשה כמנהלת חשבונות בכירה בחברה מתחום היבוא. אחראית על ניהול החשבונות, קשר עם בנקים וספקים וכן על הדיווחים השוטפים לרשויות המס. בעלת תואר ראשון המנהל עסקים באוניברסיטה הפתוחה, סטודנטית לתואר שני במנהל עסקים. סיימה לימודי קורסי הנהלת חשבונות, יבוא וכן ייעוץ מס.
קרא עוד
עדנה קרדי
מנהלת נכסים
עובדת בקבוצת ארלדן משנת 1982 בתפקידים שונים. כיום משמשת כמנהלת הנכסים בישראל של הקבוצה. במסגרת תפקידה, היא אחראית על השכרת הנכסים וכן על הקשר השוטף עם הדיירים.
קרא עוד