צוות עובדי ומנהלי החברה

צלי רשף
מנכ"ל
קראו עוד
סגור

מנכ"ל החברה מאז שנת 2004 ויו"ר מועצת המנהלים משנת 2016, בעל תואר ראשון במשפטים ובכלכלה מהאוניברסיטה העברית, ובעל תואר שני במשפטים מאוניברסיטת הרווארד, ארה"ב. צלי הוסמך כעורך דין בשנת 1979, התמחה במשרד עורכי הדין הניו יורקי Chadbourne & Parke. הוא חבר בלשכת עורכי הדין בישראל ובניו יורק ושותף במשרד עורכי הדין רשף את שיף. צלי הינו יו"ר מועצת המנהלים של ואריסייט, וכן חבר במועצת המנהלים של טלסיס. כמו כן, צלי הינו ממייסדי תנועת השלום הישראלית, שלום עכשיו. הוא כיהן בכנסת החמש עשרה כחבר כנסת מטעם מפלגת העבודה.

אבי לארי
סמנכ"ל כספים
קראו עוד
סגור

עובד בקבוצה החל משנת 1987 בתפקידים שונים, כאשר בשנים האחרונות הוא משמש כסמנכ"ל הכספים של הקבוצה. למד כלכלה וסטטיסטיקה באוניברסיטה העברית, יועץ מס ובעל רשיון לניהול תיקי השקעות.

עופר רשף
מנהל פיתוח עסקי
קראו עוד
סגור

חבר במועצת המנהלים של ארלדן משנת 2016 והצטרף לחברה כמנהל הפיתוח העסקי בשנת 2019. עופר הוא בעל תואר ראשון במשפטים מאוניברסיטת תל אביב ומוסמך במנהל עסקים מתוכנית קלוג-רקנאטי של אוניברסיטת נורת'ווסטרן בשיקגו ואוניברסיטת תל אביב. בשנים שקדמו להצטרפותו לחברה עסק עופר בין היתר בתפקידים ניהוליים בתחום השיווק וכן עבד כעורך דין במשרד רשף את שיף.

יניב אביב
חשב
קראו עוד
סגור

גויס לשורות הקבוצה בשנת 2011, לאור היכרותו המעמיקה עם חברות נדל"ן במסגרת תפקידו הקודם כמנהל ביקורת בחברת רואי החשבון, פאהן קנה ושות' (חלק מ-Grant Thornton העולמית) אחראי על הדיווח החשבונאי, ושותף בניהול נכסי הקבוצה בחו"ל וכן בפיתוח העסקי. רואה חשבון בהשכלתו, בעל תואר ראשון בחשבונאות וכלכלה וכן תואר שני במנהל עסקים עם התמחות במימון מהאוניברסיטה העברית בירושלים.

אליוט שיף
מנהל נכסי ארלדן בצפון אמריקה
קראו עוד
סגור

אליוט מנהל ומפקח על השקעות ארלדן בנדל"ן בצפון אמריקה. בנוסף לניהול תיק ההשקעות הקיים, אליוט מחפש באופן פעיל שותפים מנוסים על מנת להרחיב את ליבת הנכסים של החברה בארה"ב וקנדה. אליוט הינו מתווך מקרקעין מוסמך בטורונטו, קנדה. יש לו תואר שני מבית הספר לעיתונאות באוניברסיטת קולומביה, בניו יורק, ותואר ראשון בהצטיינות מאוניברסיטת יורק בטורונטו.

מירה פנחס
מנהלת חשבונות ראשית
קראו עוד
סגור

הצטרפה לקבוצת ארלדן בשנת 2009, לאחר 24 שנים שבהם שימשה כמנהלת חשבונות בכירה בחברה מתחום היבוא. אחראית על ניהול החשבונות, קשר עם בנקים וספקים וכן על הדיווחים השוטפים לרשויות המס. בעלת תואר ראשון המנהל עסקים באוניברסיטה הפתוחה, סטודנטית לתואר שני במנהל עסקים. סיימה לימודי קורסי הנהלת חשבונות, יבוא וכן ייעוץ מס.

עדנה קרדי
מנהלת נכסים
קראו עוד
סגור

עובדת בקבוצת ארלדן משנת 1982 בתפקידים שונים. כיום משמשת כמנהלת הנכסים בישראל של הקבוצה. במסגרת תפקידה, היא אחראית על השכרת הנכסים וכן על הקשר השוטף עם הדיירים.

אביטל קירשבוים
מנהלת משרד
קראו עוד
סגור

אביטל הצטרפה לארלדן בשנת 2017 לאחר שצברה ניסיון במשך מספר שנים במשרד רואי חשבון גדול.