נדל״ן

ישראל

בשנים האחרונות, כחלק מאסטרטגיית ההשקעה שלה, מימשה ארלדן נכסים גדולה בארץ שהחזיק במשך עשרות שנים והסיטה חלק גדול ממקורותיה להשקעות בחו”ל. בין הנכסים
שמומשו ניתן למנות קרקע בירושלים, מבנה מסחרי וחלקים מבניין משרדים בתל אביב וכן קרקע בטבריה על שפת הכנרת. כיום עיקר הפעילות השוטפת של ארלדן בנדל”ן בארץ היא פעילותה בתחום ההתחדשות העירונית באמצעות חברת הבת קרן נדל”ן.

קרן נדל”ן הינה זרוע ההתחדשות העירונית של קבוצת ארלדן. החברה מתמחה בייזום ובביצוע של פרויקטי הריסה ובנייה מסוג תמ”א 38/2, תוך שימת דגש על רמה מקצועית גבוהה ורמת שירות גבוהה לדיירים ולרוכשי הדירות.

למידע נוסף לחצו כאן

ארה״ב

בשנת 2011 נכנסה קבוצת ארלדן לשוק האמריקאי ומאז השקיעה בנכסים שונים בצפון מזרח ארצות הברית, מקונטיקט, דרך מסצ’וסטס ועד מישיגן, אשר את חלקם כבר מימשה. חלק גדול מהשקעות הקבוצה בארה”ב מתבצע בשותפות עם שותפים מקומיים.

372 Danbury Road, Wilton, Connecticut

הנכס, אשר משמש כבניין משרדים, נרכש בשנת 2013 יחד עם שותפים. שטחו כ-6 אלפים מטרים רבועים.

למידע נוסף לחצו כאן

Columbus Boulevard 150-174, New Britain, CT

מיקום: Columbus Boulevard 150-174, New Britain, CT שנת רכישה: 2014 שיעור החזקה: 55% ייעוד: מסחר שטח: 5,084 מ”ר

למידע נוסף לחצו כאן

Revere Beach Parkway 1690, Everett, MA

5,000 מ”ר מסחר על מגרש של כ-28 דונם, Single-tenant המושכר ל-Stop&Shop עם אפסייד של השבחה באמצעות שינוי ייעוד למגורים, במיקום אטרקטיבי.

למידע נוסף לחצו כאן

גרמניה

בשנת 2007 נכנסה קבוצת ארלדן לשוק הנדל”ן הגרמני. במהלך מספר שנים רכשה הקבוצה 11 נכסים ברחבי גרמניה. פורטפוליו ההשקעה המגוון כלל מבני לוגיסטיקה, משרדים, ייצור וכן מגורים והנכסים היו מפוזרים במספר אזורים בגרמניה. ההתמקדות בשוק הגרמני בשנים הללו הוכיחה את עצמה ונכון לשנת 2021 ארלדן השלימה את מימוש מרבית נכסיה בגרמניה והשאירה בבעלותה נכסים בודדים מתוך הפורטפוליו.

Rudolf-Diesel-Strasse 12, Wittlich

הנכס נרכש בשנת 2008 ומשמש כמעט כולו כמרכז לוגיסטי וכמשרדים של חברת שילוח והפצה בינלאומית, עם חוזה עד סוף 2016. שטחו כ- 8 אלף מטרים רבועים. יתרונו הגדול של הנכס הוא במיקום האסטרטגי בקרבתו

למידע נוסף לחצו כאן

Otto-Hahn-Strasse 27, Wittlich

הנכס נרכש בשנת 2008 ומאוכלס על ידי יצרן כלי רכב וציוד מסחריים בינלאומי, מהגדולים בעולם, עם חוזה שכירות עד שנת 2024. שטחו של הנכס הינו כ-1,500 מטרים רבועים. הנכס משמש את הדייר

למידע נוסף לחצו כאן

Donaustrasse 77, Nuerenberg, Germany

הנכס נקנה בשנת 2008, ומשמש בעיקר כבניין מסחרי וכמשרדים. שטחו כ-4 אלף מטרים רבועים. הדייר היחיד בנכס הינו חברה בינלאומית לייצור ושיווק של ציוד אלקטרוני…

למידע נוסף לחצו כאן

יוון

בשנת 2018 החלה ארלדן לבצע השקעות ביוון, תוך התמקדות באתונה. החברה רכשה בניין משרדים בשכונת אקסרכייה יחד עם שותפים נוספים, וכן רכשה מגרש במיקום מרכזי בשכונת קוקאקי ועליו היא מתכננת בניין מגורים.

30 Veikou, Athens, Greece

מגרש בלב אתונה עליו ייבנה בניין מגורים יוקרתי, במרחק הליכה מהאקרופוליס.

למידע נוסף לחצו כאן